طراحی اپلیکیشن

امروزه با گسترش نجومی فناوری از جمله تلفن های همراه هوشمند، و اینترنتی شدن اکثر فعالیت های انسانی نیاز به طراحی اپلیکیشن های مختلف روز به روز بیشتر از قبل میان مردم حس میشود.ما در عصری زندگی میکنیم که دیگر کسی برای انجام کارهای بانکی، خرید کردن، ارتباط برقرار کردن با دوستان،یادگرفتن یک زبان یا مهارت جدید به خیابان نمیرود و دردسر در ترفیک ماندن را به جون نمیخرد.

طراحی اپلیکیشن

دیگر انسانها بیشتر کارهای خود را در خانه هایشان و با استفاده از گوشی و اپلیکیشن های مختلف انجام میدهد.ولی چرا در این دریای بی انتها اپلیکیشن شما باید مورد توجه و انتخاب کاربران قرار بگیرد؟

طراحی و ظاهر اپلیکیشن اولین چیزی است که توجه مخاطب را به خود جلب میکند. راه اندازی یک اپلیکیشن شیک که کارکردن با آن برای کاربران آسان باشد میتواند تاثیر زیادی در برندینگ کسب و کار شما داشته باشد.

چه کسب و کارهایی به طراحی اپلیکیشن نیاز دارند؟

امروزه بازار طراحی اپلیکیشن میان بیزینس های بزرگ و کوچک بسیار داغ است. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و تغییر شیوه های مارکتینگ بسیاری از مشتریان در صفحات مختلف اینترنتی حضور دارند و برای انتخاب یک برند به بررسی وتجزیه و تحلیل راجب ان میپردازند. حال صاحبان کسب و کارها میتوانند با یک طراحی اپلیکیشن اختصاصی متناسب با نیازهای خودشان بدون صرف هزینه هنگفت توجه مشتریان را به خود جلب کنند. تا ضمن برخورداری از کیفیت، رضایت مشتریان را بدست اورند و در دست داشتن رضایت مشتریان میتواند در برندینگ و سوددهی شرکت تاثیر بسزایی بگذارد.

چرا باید اپلیکیشن داشته باشیم؟

  • جلب رضایت مشتری:

مطالعات نشان میدهد که کاربران استفاده از اپ‌های نصب شده روی تلفن های همراه را به استفاده از سایتها ترجیح میدهند. و علت آن هم راحتی استفاده از اپ هست. حال کسب و کارها میتوانند با استفاده از این امر با طراحی اپلیکیشن برای بیزینس خود علاوه بر جذب مشتریان رضایت انها را نیز کسب کنند.

  • ارتباط مستقیم با مشتریان:

شما با در دست داشتن یک اپ میتوانید براحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید. و ضمن بررسی نظرات انها محصولاتی را ارائه دهید که مطلوب مشتریانتان است.

  • دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران:

اگر شما از مشتریان خود بخواهید که تجربیات و نظرات خود را در اپلیکیشن با دیگران به اشتراک بگذارند این حس مسئولیت پذیری را به آنها القا میکنید که هدف بیزینس شما صرفا فروختن محصولات نیست. بلکه نظرات و پیشنهادات انها برای شما حائز اهمیت است.

  • به روزبودن:

با بالا رفتن روز به روز قیمت ها و افزایش تنوع محصولات با طراحی اپیلیکیشن میتوانید به روزترین اطلاعات را در اپ خود منتشر کنید.

  • افزایش فروش

بایک طراحی اپلیکیشن موبایل میتوانید بدون صرف هزینه های زیاد تبلیغات باعث بهبود روند مارکتینگ کسب و کار خود شوید.

به طور خلاصه، هر کسب و کاری که هدفش کسب رضایت مشتری و در پی ان افزایش فروش و سوددهی است باید علاوه بر ارائه کیفیت بالا تواند محصول خود را ه مشتری معرفی کند و بستری بسازد که مشتری بتواند براحتی از آن برند خرید کند. طراحی اپلیکیشن یکی از آن راه هایی است که صاحبان کسب و کارها میتوانند برای این امر از آن استفاده کنند.

تیم وب دیزاین با در نظرگرفتن تمام این عوامل آماده خدمات رسانی به شماست تا شاهد روزافزون فروش محصولات خود باشید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

اکثرا مخاطبان ما در ایران از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند. ولی یک طراحی اپلیکیشن بی نقص باید هم سیستم عامل انروید و هم ios را ساپورت کند.

یک طراحی اپلیکیشن اختصاصی که باتوجه به امکانات مورد نیاز کاربران شما و کسب و کار شما انجام شده باشد میتواند باعث افزایش سوددهی برای بیزینس شما شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید

برای دریافت مشاوره رایگان درمورد طراحی های اختصاصی اندروید و ios با تیم حرفه‌ای وب دیزاین در ارتباط باشید.

زبان برنامه نویسی پایتون

در ابتدا به توضیح خود پایتون بپردازیم؛ پایتون یک زبان برنامه نویسی همه جانبه و شئ گراست که بر اساس داده ها طراحی شده و توسط انسان قابل درک است. حال پایتون به دلیل مزیت های فراوانی که دارد بازار داغی را برای خود راه بوجود اورده. و زبان مورد علاقه برای طراحی اپلیکیشن به شمار میرود. از مزیت های پایتون میتوان به یادگیری آسان، کاربرد متنوع، پویا و قابل گسترش بودن اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد زبان برنامه نویسی پایتون و مزیت های آن اینجا کلیک کنید.

زبان برنامه نویسی فلاتر

در توضیح فلاتر میتوان گفت که فلاتر یک ابزار در دسترس برای توسعه فناوری های موبایلی و اپ ها است. از مزایای فلاتر میتوان حداقل کدزنی و در نتیجه حداقل صرف زمان، اجرا شدن در همه سیستم ها با حداقل باگ و خطا و متن باز و رایگان بودن فلاتر را نام برد. فلاتر در کنار همه مزایا معایبی را هم شامل میشود مثل چندان معروف نبودن فلاتر، قابلیت های کم و عدم پشتیبانی فلاتر توسط مرورگر وب.

زبان برنامه نویسی جاوا

جاوا یکی از پر طرفدارترین زبانهای برنامه نویسی در دنیا است که به طور کلی در اکثر وبسایت ها از استفاده میشود. استفاده از چارچوب های جاوا فرایند طراحی اپلیکیشن را برای برنامه نویسان تسریع کرده است.

مزایا جاوا

عبارتنداز جذابتر شدن صفحات اپ برای کاربر و در نتیجه ارتباط برقرارکردن کاربر با اپ، محبوبیت بالای جاوا و استفاده همزمان از جاوا و دیگر زبانهای برنامه نویسی.

معایب جاوا

عبارتند از امکان سواستغاده کاربران از کدها و عدم امکان backup گیری

زبان برنامه نویسی سوئیفت

اگر میخواهید یک طراحی اپ حرفه ای و تخصصی داشته باشید زبان برنامه نویسی سوئیفت بهترین انتخاب است. اما در کنار بهترین بودن به علت نکه سوئیفت یک زبان برنامه نویسی نسبتا جدیدی بوده استفاده از ان نیازمند پشتار فراوانی است.

مزایای سوئیفت شامل پویا بودن و سرعت بالای ان است. و راجب معایب ان میتوان یادگیری صفرتا صد یک زبان جدید و اپدیت های پی در پی را نام برد.

قیمت طراحی اپلیکیشن/درسال 2023

برای تعیین هزینه طراحی اپلیکیش عوامل زیادی میتوانند موثر باشند. به عنوان مثال امکاناتی که مایل هستید در اپلیکیشن خود داشته باشید، زبان برنامه نویسی مناسب برای راه اندازی اپلیکیشن شما و کدنویسی هایی که در اپ شما به کار میروند همه و همه میتوانند در تعیین قیمت آن موثر باشند.

قیمت طراحی اپلیکیشن

بنابراین برای در دست داشت اطلاعات دقیق از هزینه طراحی اپلکیشن شما با کارشنان حرفه‌ای وب دیزاین در ارتباط باشید تا ضمن راهنمایی دقیق شما، پاسخگوی سوالات شما نیز باشند.

رابط کاربری(UI) و طراحی اپلیکیشن

رابط کاربری یکی دیگر از مواردی است که خیلی میتواند در جذب کاربر و تبدیل آن به مشتری تاثیرگذار باشد. User Interface یا همان رابط کاربر مشخص میکند چه آپشن هایی در کجای اپ قرار بگیرند تا مخاطب با آنها احساس راحتی بیشتری بکند. با یک طراحی رابط کاربری مختص کسب و کار خودتان میتوانید باعث جذب هرچه بیشتر مشتریانتان شوید. تیم وب دیزاین با در نظر گرفتن تمام تکنیک های UI و با در دست داشتن صدها طراحی میتواند شما را به آنچه که میخواهید بیش از پیش نزدیک کند.

سوالات شما راجب طراحی اپلیکیشن

برای یک کسب و کار طراحی سایت بااهمیت تر است یا طراحی اپلیکیشن؟ نمیشود گفت طراحی سایت مهمتر از طراحی اپلیکیشن هست یا خیر؛ ولی باتوجه به تجربیات گذشته وب دیزاین بهتر است ابتدا سایتی طراحی کنید و سعی کنید ان را به صفحه اول گوگل برسانید و بعد به تبلیغ اپلیکیشن خود میان بازدیدکنندگان سایتتان بپردازید.

آیا ما میتوانیم یک اپ تازه طراحی شده را در google play منتشر کنیم؟ ما در وب دیزاین به شما این اطمینان را میدهیم که ضمن طراحی شخصی اپلیکیشن مناسب بیزینس شما، آن اپ براحتی در گوگل پلی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

هزینه طراحی اپلیکیشن یکبار پرداخت میشود یا با هر بروزرسانی باید هزینه پرداخت کرد؟ اگر شما طراحی اپلیکیشن خود را به وب دیزاین سپرده اید بعد از پرداخت هزینه اولیه دیگر لازم نیست هزینه ای را متحمل شوید. و تمامی اپدیتها به صورت رایگان برای شما انجام میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجب طراحی سایت در وب دیزاین کلیک کنید.