طراحی سایت رستوران، کافی شاپ

امروزه باتوجه به درگیری‌های مختلفی که خانم‌ها و آقایان سخت مشغول آنها هستند، کمتر کسی پیدا میشود که فرصتی برای درست کردن غذا داشته باشد. یکی از راحت‌ترین راه حل‌هایی که میتواند این مشکل را حل کند جستجو در بین سایت‌های رستورانی و کافی شاپی اطراف و مقایسه کیفیت و قیمت آنهاست. تا درنهایت یکی از آنها انتخاب شوند.

طراحی سایت رستوران و کافه

 بدین صورت داشتن یک وبسایت حرفه‌ای که اطلاعات کاملی در اختیار مخاطب قرار دهد خیلی میتواند در انتخاب شدن آن رستوران تاثیرگذار باشد. صاحبان رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها اگر میخواهند در این رقابت پیرروز میدان شوند باید به فکر یک طراحی سایت رستوران، کافی شاپ که اصولی و حرفه‌ای طراحی شده باشد، باشند.

ویژگی‌هایی که سایت رستورانی، کافی شاپی باید داشته باشد:

منو رستوران، کافی شاپ به همراه لیست قیمت‌ها

اولین آیتمی که مخاطبان برای انتخاب یک رستوران به آن دقت میکنند، منو و لیست قیمت‌های آن رستوران است. پس باید به این مورد توجه زیادی داشته باشید.

دریافت سفارش آنلاین

بسیاری از افراد فرصت آن را ندارند که برای یک وعده غذایی از خانه یا محل کارشان بیرون بزنند، ساعت‌ها در ترافیک بمانند تا به رستوران مدنظر برسند. آنها ترجیح میدهند غذایی که میخواهند را سفارش دهند تا طی مدت زمان کوتاهی برایشان ارسال شوند.

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

معرفی در گوگل مپ

معرفی لوکیشن رستوران‌تان در گوگل مپ به مخاطبان این امکان را میدهد که راحت‌تر بتوانند شما را پیدا کنند و موقعیت خودشان را نسبت به شما بسنجند.

ثبت بازخورها و نظرات مشتریان

یکی از مواردی که مخاطبان برای مقایسه شما با رقبایتان بهش توجه میکنند نظرات و بازخورد مشتریان قبلی‌تان است. با ثبت نظرات مشتریان و به نمایش گذاشتن آنها در سایت‌تان میتواند اعتماد مخاطبان را به خود جلب کنید.

تصاویر غذاها، دسرها، نوشیدنی‌ها و...

به اشتراک گذاشتن تصویر غذاهایی که در رستوران سرو میشود در سایت میتواند حس اشتیاق را در کاربران برانگیزد و میزان کیفیت کار را به مخاطبان نشان دهد. تا آنها با خیالی راحت تصمیم بگیرند.

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

عواملی که در هر سایت باید رعایت شوند:

طراحی رسپانسیو و پیاده سازی سئو و بهینه سازی که در ادامه آنها را بیشتر توضیح خواهیم داد، دوتا از مهمترین عواملی هستند که باید در هر سایتی اعمال و اجرا شوند که طراحی سایت رستورانی و کافی شاپی هم از این قائله مستثنی نیست.

طراحی رسپانسیو:

رسپانسیو بودن طراحی سایت به این معناست که همه قسمت‌های مختلف سایت هم برای کاربران ویندوز هم اندروید یا ios قبل نمایش باشند. این امر در چند سال اخیر بسیار مورد توجه ربات‌های خزنده گوگل قرا گرفته است.

پیاده سازی سئو و بهینه سازی:

پیاده سازی اصول سئو برای هر سایتی از ضروری‌ترین عواملی است که باید رعایت شود. پیاده سازی اصول سئو به شما در معرفی کسب و کارتان کمک شایانی میکند و باعث میشود مخاطب سایت شما را ببیند و روی آن کلیک کند. سایتی ک سئو و بهینه سازی روی آن اعمال و اجرا نشده باشد در صفحه اول گوگل قرار نمیگیرد و به فراموشی سپرده میشود.

طراحی سایت رستوران و کافه

همین حالا سایت رستورانی خود را سفارش دهید.

اگر تصمیم گرفتید که برای کافی شاپ یا رستوران خود سایتی طراحی کنید تا کار خود را ارتقا دهید و به مشتریانتان حس ارزشمند بودن منتقل کنید؛ تیم وب دیزاین همراه شماست.

کارشناسان ما در وب دیزاین آماده‌اند تا ضمن راهنمایی شما در زمینه‌های مختلف طراحی سایت، سفارش شما را ثبت کنند و باعث درخشان شدن کسب و کار شما شوند.

خدماتی که در وب دیزاین به شما ارائه میشود:
نمایش تصاویر 3 بعدی از غذاها

نمایش سه بعدی تصاویر غذاها، دسرها، نوشیدنی‌ها و… میتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند و از طرفی هم باعث اشتیاق مخاطب شود. سه بعدی بودن تصاویر باعث حرفه‌ای‌تر نشان دادن سایت شما میشود و نشان دهنده وجه تمایز بین شما و رقبایتان است.

ارائه اپلیکیشن همراه با طراحی سایت

تیم مهندسی ما در وب دیزاین علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت، خدمات طراحی اپلیکیشن را نیز ارائه میدهند. شما میتوانید برای جلب رضایت مشتریان خود علاوه بر طراحی سایت با چند کلیک اپلیکیشن همگام با سایت خود را نیز سفارش دهید.

آموزش مدیریت بخش‌های مختلف سایت

پس طراحی سایت شما توسط متخصصان ما در وب دیزاین، شما رها نمیشوید. تمام آموزش‌های مورد نیاز شما برای مدیریت بخش‌های مختلف سایتتان به شما آنوزش داده میشود و در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکلی مشاورین ما در خدمت شما هستند و تا انتهای مسیر شما را همراهی میکنند.

دسته‌بندی منظم منو

برای اینکه هنگام ورود کاربر به سایت شما، کاربر دچار سردرگمی نشود باید سایت ظاهر مرتبی داشته باشد و همه خدمات و محصولاتی که ارائه میشوند در دسته‌بندی‌های منظم و مشخص قرار گیرند؛ تا مخاطب بتواند به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را پیدا کند.

طراحی سایت رستوران و کافی شاپ