طراحی سایت شرکتی

امروزه دیگر طراحی سایت برای کسب و کار یا بیزنسی که راه اندازی کرده‌اید امری تجملاتی نیست و تبدیل به واجبات این فرایند شده است. اگر شرکتی را به تازگی راه اندازی کرده‌اید و قصد دارید آن را به دیگران معرفی کنید؛ شما هم به طراحی سایت شرکتی نیاز دارید. طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار نوپا شما بهتان کمک میکند که ضمن معرفی بیزنس‌تان به مخاطبان بتوانید خدمات بهتری ارئه دهید و توجه مشتریانتان را جلب کنید.

تفاوت سایت شرکتی و سایت تبلیغاتی

اگر برایتان سوال پیش آمده که فرق سایت شرکتی با سایت تبلیغاتی چیست؟ باید بگوییم که این دو در ماهیت و کارایی خود متفاوت هستند. تمرکز سایت شرکتی روی این موضوع است که به جای معرفی و تبلیغ یک محصول یا یک برند خاص، کلیت یک شرکت را تبلیغ کند اما هدف سایت تبلیغاتی، معرفی یک محصول خاص و یا یک برند فرعی است. محتوایی که در سایت شرکتی قرار میگیرند تکیه بر ماموریت بیزنس، عملکرد کارکنان، نحوه مدیریت و…. دارد. چشم انداز طراحی سایت شرکتی شهرت شرکت، جلب اعتماد و اطمینان مخاطبان و آگاه سازی مشتریان درباره کالا و خدمات است.

همکاران ما در وب دیزاین آماده هر نوع خدمات رسانی در زمینه طراحی حرفه‌ای سایت شرکتی هستند.

مزایای طراحی سایت شرکتی

 1. کاهش هزینه‌های تبلیغات و نیروی انسانی
 2. عدم محدودیت زمانی و مکانی
 3. جهانی شدن کسب و کار در صورت طراحی سایت چند زبانه
 4. کسب درآمدهای متفرقه(مثل کسب درآمد از طریق تبلیغات و یا اشتراک ماهانه و…)
 5. ارتباط بهتر و سریعتر با مشتری
 6. اعلام چشم انداز، ماموریت، دستاورها و عملکرد شرکت

طراحی سایت شرکتی چقدر زمان میبرد؟

طراحی یک سایت شرکتی ممکن است از 10 الی 30 روز زمان ببرد ولی زمان دقیق آن بستگی به امکانات و المان‌های مختلفی دارد که میخواهید در سایتتان داشته باشید. اگر شما خواهان یک سایت ساده با امکانات کم و محدود باشید زمان کمتری صرف طراحی آن سایت میشود و بالعکس اگر بخواهید یک سایت حرفه‌ای که شامل همه امکانات میشود داشته باشید قاعدتا مدت زمان بیشتری برای طراحی صرف میشود.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی بسیار متغیر است و بسته به امکاناتی که برای سایت خود در نظر میگیرد و شرکت طراحی سایتی که انتخاب میکند میتواند متغیر باشد. شما باید در انتخاب امکانات سایتتان دقت کافی را داشته باشید و ضمن مشاوره با متخصصان هرآنچه را که باعث سهولت کارکردن با سایت شما میشود را انتخاب کنید.

ما در وب دیزاین ضمن راهنمایی شما در مورد انتخاب بهترین امکانات برای سایتتان و ارائه بالاترین کیفیت و پشتیبانی، بهترین و مناسبترین قیمت ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

سئو کردن وبسایت‌های شرکتی

پس از طراحی درست و اصولی سایت‌های شرکتی نوبت به سئو و بهینه سازی آنها میرسد. سئو کردن سایت باعث میشود که سایت شما مقدم بر سایت رقبا برای کاربران نمایش داده شود. فرایند سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث بالا رفتن بازدهی و افزایش بازدیدکنندگان سایت شما میشود.

با سپردن طراحی و بهینه سازی سایت خود به ما، همیشه صفحه اول گوگل باشید.

برای کسب جایگاه اول گوگل کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید. 09380535845

سئو سایت

 

ویژگی‌هایی که در طراحی سایت شرکتی توسط وب دیزاین به شما ارائه میشود:

 • طراحی اختصاصی متناسب با کسب و کار شما
 • طراحی رسپانسیو یا واکنش‌گرا
 • طراحی گرافیکی مطابق با سلیقه کارفرما
 • طراحی داینامیک سایت

برای اینکه سایت شما از همه این ویژگی‌ها برخوردار باشد زمان را از دست ندهید و با ما در ارتباط باشید تا تبدیل به بهترین خود در این عرصه شوید. 09380535845

رسپانسیو

امکانات طراحی سایت شرکتی

 • آیکون ارتباط با مشتریان
 • پشتیبانی 24 ساعته مشتریان
 • تصاویری واقعی و راهنمای استفاده از محصولات
 • صفحه ثبت نظرات کاربران
 • صفحه سفارش گیری و محاسبه قیمت
 • صفحات پرداخت الکترونیکی