طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی باعث میشود که مخاطبان بدون صرف زمان زیاد به بهترین پزشک‌های متخصص در زمینه‌های مختف دسترسی پیدا کنند. و از طرفی مخاطبان میتوانند سوالات خود را در اینگونه وبسایت‌ها مطرح کنند و منتظر دریافت پاسخ از یکی از پزشکان باشند. اینگونه دیگر لازم نیست برای کوچکترین مشکلات هم به پزشک مراجعه کرد. یکی دیگر از مزایای ویسایت‌های پزشکی ردوبدل کردن مقالات علمی و پزشکی است؛ پزشکان مقالات حوزه تخصصی خود را در سایت‌ها بارگزاری میکنند تا هم همکارانشان و هم بیماران از این مقالات استفاده کنند. به اشتراک گذاری مقالات پزشکی باعث میشود که تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بالا برود و اگر فردی درباره مشکلی در اینترنت سرچ کن و مطلب شما را بخواند و آن مطلب برایش مفید واقع شود، آن بازدیدکننده به مراجعه کننده شما تبدیل میشود. افراد امروزه سعی دارند تا حد ممکن همه کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و مشکلات خود را اینگونه حل کنند؛ شما به عنوان یک پزشک با طراحی یک وبسایت پزشکی برای خود این امکان را فراهم می‌آورید تا ضمن ارائه رزومه پزشکی خود به مخاطبان اعتماد آنها را نیز جلب کنید. رزرو وقت به صورت آنلاین هم یکی از مزایایی است که طراحی سایت پزشکی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

طراحی سایت پزشکی

امکانات سایت پزشکی

امکان مشاوره رایگان و یا حتی هزینه‌ای

امکان مطالعه مقالات پزشکان مختلف

امکان رزرو وقت قبلی به صورت اینترنتی

امکان ارتباط برقرار کردن با پزشکان مختلف

امکان دیدن و خواندن نظرات دیگران راجب پزشک

سایت پزشکی

چگونگی طراحی سایت پزشکی

سایت‌های پزشکی باید به گونه‌ای طراحی شوند که به محض ورود کاربر به آنها دچار سردرگمی نشود. برای جلوگیری از این مشکل باید خدماتی که پزشک ارائه میدهد در دسته‌بندی‌های جدا و مشخص به کاربر نشان داده شود. آیتم تماس با ما، رزرو وقت قبلی و همه مواردی که در سایت در اختیار کاربران قرار میگیرد باید به گونه‌ای باشد که در دسترس سریع مخاطبان قرار گیرد. نکته دیگری که در طراحی سایت باید به آن توجه فرایند سئو و بهینه‌سازی است. سایت پزشکی شما باید جزو 5 نتیجه اول باشد گوگل باشد تا بتواند مخاطبان را به سوی خود جذب کند. با استفاده از سئوکاران حرفه‌ای این امر به راحتی محقق میشود و چیز دور از ذهنی نیست اما مهارت و تجربه یک سئوکار حرفه‌ای را لازم دارد.

مواردی که در طراحی سایت پزشکی باید به آنها توجه نمود:

سیستم نوبت‌دهی:

شاید مهمترین و اساسی‌ترین امر در یک سایت پزشکی سیستم نوبت دهی آنلاین باشد. بیشترین دلیلی که مخاطبان وارد یک سایت پزشکی میشوند این است که میخواهند برای صرفه جویی در زمان و هزینه‌های خود به صورت آنلاین و اینترنتی وقت قبلی رزرو کنند. حال فرض کنید که سیستم شما این امکان را فراهم نکند. چقدر ممکن است که مراجعه‌کنندگان خود را از دست بدهید.

سیستم پرداخت الکترونیکی:

هنگامی که سایت شما از این امکان برخوردار است که مراجعه‌کنندگان به صورت وقت قبلی رزرو کنند پس باید این امکان را هم برایشان فراهم آورد که بتوانند به راحتی و فقط با چند کلیک بخشی از هزینه ویزیت را پرداخت و با خیال راحت نوبت خود را فیکس کنند.

چشم نوازی ظاهر سایت:

به طور کلی چیزی که در طراحی انواع مختلف سایت‌ها حائز اهمیت هست ظاهر کلی سایته. ظاهر کلی و اولیه سایت باید به گونه‌ای باشد که به دل مخاطب بنشید و مخاطب از آن حس اعتماد و اطمینان دریافت کند. طراحی سایت پزشکی هم ن تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه اهمیت بیشتری هم دارد زیرا پزشک باید بیشتر از هرکس دیگری اعتماد بیماران را جلب کند.

تشکیل پرونده پزشکی به صورت انلاین:

بیماران باید از روند درمان خود آگاه باشند و بدانند در چه مرحله‌ای از درمان هستند. در گذشته که پرونده‌های پزشکی به صورت دستی و فیزیکی بود بیماران اطلاعی از پرونده خود نداشتند ولی امروزه این حق آنهاست که به پرونده خود دسترسی داشته باشند. تشکیل نسخه الکترونیکی پرونده پزشکی برای بیماران در سایت یکی از آن مسائلی است که باید بهش توجه کرد و در مورد میزان دسترسی بیماران به اطلاعات پزشکی خود باید با پزشک مشورت شود.

طراحی واکنش‌گرا:

طراحی واکنش گرا یا رسپانسیو یکی از آن عواملی است که باید در طراحی هر نوع سایتی آن را به کار برد. طراحی سایت پزشکی هم از این قاعده مستثنی نیست و برای جلب رضایت کاربران و موتورهای جستجو باید آن را رعایت کرد. طراحی رسپانسیو به این معنی است که سایت در هر نوع دستگاهی اعم از موبایل، تبلت، لپتاپ یا سیستم‌های کامپیوتری قابل نمایش باشد.

سیستم پرداخت الکترونیکی

خدماتی که در طراحی سایت پزشکی توسط وب دیزاین به شما ارائه میشود:

درنظر گرفتن سلیقه و خواسته‌های شما

طراحی هر بخش از سایت، پس از مشورت و تایید شما انجام میگیرد. ما برای طراحی اختصاصی سایت شما، سلیقه شما را هم در نظر میگیریم و همه چیز مطابق میلتان طراحی خواهد شد.

پیاده‌سازی سئو و بهینه سازی

در همه سایت‌های ساخته شده توسط وب دیزاین اصول سئو و بهینه‌سازی پیاده‌سازی میشود. این به این معناست که شما به راحتی میتوانید در صفحه اول گوگل باشید و مخاطبان زیادی جذب کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از طراحی سایت شما توسط وب دیزاین، ارتباط میان ما قطع نمیشود و شما مادامی که سوالی داشته باشید و یا به مشکلی بربخورید، تیم متخصص و حرفه‌ای ما شما را راهنمایی میکنند.

توجه به کاربران موبایلی

طراحی‌های تیم وب دیزاین به گونه‌ای است که هم کاربران موبایل و هم کاربران ویندوز بدون هیچگونه مشکلی میتوانند از آن استفاده کنند.

پاسخگویی 24 ساعته

طراحی سایت پزشکی خود را به کی بسپاریم؟

طراحی سایت پزشکی خودتان را به شرکتی بسپارید که ضمن حرفه‌ای بودن قابل اعتماد و اطمینان هم نیز باشد و از طرفی به همه مواردی که تا به اینجا گفته شد مسلط باشد. فراموش نکنید که پیاده سازی فرایند سئو و بهینه سازی مهمترین عاملی است که باعث دیده شدن شما میشود. پس شرکتی را برگزینید که در این زمینه باتجربه باشد و نمونه کارهای موفقی داشته باشد.

تیم مهندسی وب دیزاین آماده هر نوع خدمات رسانی به شماست. هدف ما در وب دیزاین جلب رضایت کارفرما و مخاطبان است و با پیاده سازی تمام روش‌های بهینه این مهم را برای شما به ارمغان می‌آوریم. جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید و با مجرب‌ترین کارشناسان سوالات خود را مطرح کنید.

ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و شما را حمایت خواهیم کرد حتی اگر پروژه خود را به ما نسپارید.